Birbirinden güzel ürünler sizi bekliyor. Sizde üye olarak çekilişe katılın.

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Hersey1tl.com  sitesi  2018 yılına ait büyük bir projeydi. Projemize gerekli desteği  ilgili birimlerden alamayınca büyük projemizin yayınlanmasına ara verildi.

2019 yılında projeyi  geliştirme ve yayınlama için yeniden çalışmalar başlatılarak, genç  girişimci ekip arkadaşlarımız ile 2020 yılında hizmete sunduk.

Projemizde öncelikle GÜVEN ve CİDDİYET başlıca kurallarımızdan ilk iki tanesidir.
Bizlerin projelerine benzer kopya sistemler günümüzde mevcuttur. Bu sistemler insanları dolandırmak amaçlı kuruldukları bariz bir şekilde açıkca ortadadır.

Bizlerin Projesi Türkiyemize yetecek kadar büyüklükte ve bir okadar da Güvenli,Sağlam alt yapılıdır.
Türkiye’de vereceğimiz hizmette,herhangi bir dolandırıcılık veya sahtekarlık unsurlarını projemize dahil etmeyeceğimizin garantisini sizlere sunuyoruz.

Bu özel yazılımsal çalışmada tüm güvenlik önlemleri alınarak,sizlere en iyi şekilde hizmet vereceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.
Bu büyük projede,  sizlerde zaman geçirdikçe göreceksiniz ki, bu sistem tamamen adil ve güvenilir bir ekibin çalışması olduğunun farkına  varacaksınız.

Hersey1tl.com sitesi değerli üyelerinin desteklediği V.İ.P paketlerinin gelirleri ile yepyeni ürünler satın alarak  sizlere sunmaya devam edecektir.
Ücretsiz Çekiliş katılım hakları V.İ.P üyelerimize sunulmaktadır.

Whatsaap Destek Ekibimiz Hergün saat 11:00 – 23:00 arası sizler için aktif olacaktır.

19 Mayıs 2018

İlgili Terimler :

SIK SORULANLAR

1

Bu site güvenlimi ?Hersey1tl.com sistemine dahil olan kullanıcılara sunduğumuz hizmeti,...

2

Kazanılan ürünün kargosu ne zaman gönderilecek ?Hersey1tl.com sistemine dahil olan kullanıcılar, kazandıkları ürünlerin...

3

Kazandığım ürünün kargo ücretini kim ödeyecek ?Hersey1tl.com sistemine dahil olan kullanıcılar, kazandıkları ürüne...