Birbirinden güzel ürünler sizi bekliyor. Sizde üye olarak çekilişe katılın.

Çekilişler Ne zaman, Ne şekilde yapılır ?

Ana Sayfa » Sık Sorulan Sorular » Çekilişler Ne zaman, Ne şekilde yapılır ?

Hersey1tl.com sitesinde sunulan ürünlerin çekiliş aşaması iki (2) şekilde yapılmakta dır.

OTOMATİK ÇEKİLİŞ
Otomatik çekiliş; Bir ürüne katılım sayısı 100 olarak belirlendiğinde,katılım sayısı 100 olana kadar sistem beklemede kalır.
Katılım sayısı 99 olduğunda çekiliş yine gerçekleşmez. Ne zaman 100. kişi o ürüne katılım gerçekleştiğinde, geliştirilmiş çekiliş sistemimiz otomatik olarak  100 kişi arasında çekilişini yapar ve KAZANAN KİŞİYİ belirler. Çekilişi kazanan kişi belirlendiğinde, site içerisinde ”Tamamlanan Çekilişler” menüsünde gösterilir ve aynı zamanda sosyal medya sayfalarımızda da sizlere kazanan kişi duyurulur.

VİDEO’lu ÇEKİLİŞ
Video’lu çekiliş; Özel günler de veya Özel ürünler için yapılan çekiliştir. Bir ürüne çekilişe katılım sayısı 250 olarak belirlendiğinde, katılım sayısı 250 olarak tamamlandığında, o ürünün altında Çekilişin Video‘lu olarak yapılacağının uyarısını alırsınız.

Ürüne katılan 250 kişinin İsim-Soyisim ve sistemin belirlediği Çekiliş Numaraları ile sistemden katılım çıktısı bilgileri alınır. Alınan bilgilerin çıktısı, çekiliş usulüne göre kesilir-katlanır ve çekiliş sepetine eklenir.
Not: Çekilişe aynı kişi 10 defa katılım yaptı ise, katılan kişinin ismi, çekiliş sepetine 10 defa eklenir.

Çekiliş sepetine eklenen bilgiler ile çekiliş yapmak için, video karşısında ekiplerimizce çekiliş yapılır.  Özel günlerde ve Bazı ürünlerde bu çekilişi sokakta insanların içinde yapabiliriz.
Sokaktan geçen her hangi bir vatandaşa çekilişi yapması için ricada bulunabiliriz. Kamera karşısında bunu sizler için kayıt altına almaktayız.

Not: Video’lu çekiliş işlemleri 6-12 saat arasında işlemleri tamamlanmaktadır.
Çekilişi Kazanan kişi belirlendiğinde, site içerisinde ”Tamamlanan Çekilişler” menüsünde gösterilir ve aynı zamanda sosyal medya sayfalarımızda da sizlere kazanan kişi duyurulur.

Bu işlemler, hersey1tl sistemimizin, bazı hileli sistemlerden ayrıştırmak için aynı zamanda da sistemimizin güvenli bir sistem olduğunu gösterebilmek adına yapılan özel bir çalışmadır.

29 Mayıs 2018

İlgili Terimler :

SIK SORULANLAR

1

Çekilişe Katılanları görebilirmiyiz ?Hersey1tl.com sistemindeki ürünler katılım sağlayan kişileri tamamen...

2

Çekilişler Ne zaman, Ne şekilde yapılır ?Hersey1tl.com sitesinde sunulan ürünlerin çekiliş aşaması iki (2)...

3

Çekilişe birden fazla katılabilirmiyim ?Hersey1tl.com sitesinde sunulan ürünlerden herhangi birine, minimum 1...